Rozmaite

Galeria handlowa jako plac zabaw dla dzieci

W podwarszawskich Łomiankach od 2012 roku funkcjonuje Galeria Łomianki — duży, nowoczesny obiekt handlowo-usługowy. Jest to wyjątkowe centrum handlowe ze względu na bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego. Galeria oferuje szeroki wybór usług oraz atrakcji dla każdej grupy wiekowej, przez co jest także idealnym miejscem dla dzieci.

Teatrzyk

W Galerii Łomianki odbywają się regularnie teatrzyki kukiełkowe, których bohaterowie w kolorowych strojach zabierają dzieci do magicznego świata baśni i przygód. Chociaż główni bohaterowie poruszają się na sznureczkach to przedstawienia są naprawdę porywające i klimatyczne, co pozwala wczuć się dzieciom w opowiadaną przez mistrzów historię. Przedstawienia mają też charakter interaktywny, nawiązując kontakt bezpośredni z dziećmi na widowni, przez co stają się one nie tylko obserwatorami, ale także częścią świata przedstawionego.

Wyścigi po galerii

Dzieci, szczególnie malutkie, męczą się szybciej i są ciekawskie. To może być kłopot dla rodzica, by upilnować dziecko w trakcie zakupów, gdy wszystko je ciekawi i biega dookoła, a rodzic potrzebuje swobody ruchu i nie może trzymać non stop dziecka za rękę przy sobie. Na pomoc w takiej sytuacji przychodzą specjalne jeździki z koszykami zakupowymi. Te nowoczesne jeździki mają postać sportowych samochodów marki Audi i prezentują się pięknie, dając dużo frajdy dzieciom, które w nich zasiadając, udają sportowych kierowców. Oczywiście, same nie odjadą – wózek musi być pchany przez rodziców. Szczegóły wynajmu takiego samochodziku znajdziemy na stoisku w galerii oraz na stronie internetowej https://galerialomianki.pl.

Plac zabaw

Galeria Łomianki to miejsce przygotowane na wielu młodych odwiedzających, zarówno małe dzieci i młodzież. W środku znajdują się specjalne strefy między pasażem, gdzie dzieci mogą odpocząć i się pobawić. Są wyposażone w stylizowane siedziska i tablice multimedialne, na których najmłodsi mogą oglądać filmiki edukacyjne i grać w gry.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *