Rozmaite

Mateomarket – meble łazienkowe

Projekt wystroju łazienki nie powinien być przypadkowy, ponieważ to właśnie tutaj po męczącym i stresującym dniu, przepełnionym obowiązkami, oddać się można relaksowi w trakcie wieczornej kąpieli. Powinna ona zatem zostać w taki sposób zaprojektowana, by sprostać indywidualnym oczekiwaniom oraz wymaganiom jej użytkowników. Równocześnie, efektowne zagospodarowanie tak niewielkiej przestrzeni, bardzo często okazuje się prawdziwym wyzwaniem. W mieszkaniach, łazienki są bowiem najczęściej niezwykle ciasne. Doskonale zdają sobie z tego sprawę, specjaliści kompletujący asortyment internetowego sklepu mateomarket.pl, którzy dążą do tego, by proponowane przez nich produkty nie tylko cechowały się najwyższą jakością, ale były także wyjątkowo funkcjonalne. Kategoria Meble łazienkowe zawiera prawdziwe bogactwo takich propozycji.

Jednym z takich produktów jest szafka łazienkowa podumywalkowa Marsylia 120 45. Szafka ta jest niezwykle wygodna w użyciu, ponieważ jest dość szeroka, dzięki czemu umieścić przy niej można aż dwie umywalki. Model Marsylia 120 45, zaprojektowany został przez firmę Elita (http://www.elitameble.pl/ i cechuje się następującymi rozmiarami: 122 cm (szerokość) x 59 cm (wysokość) x 48 cm (głębokość). Dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu dopasować można ją do niemal każdego projektu łazienkowego. Szafka jest niezwykle praktyczna, gdyż pod każdą z umywalek znajdują się dwie rozległe szuflady, w których schować można ręczniki lub przybory kosmetyczne. W szufladach zastosowano mechanizm cichego domykania.

Wspomniana powyżej kolekcja Marsylia od producenta Elita nie ogranicza się do jednego produktu, by zainteresowani serią klienci mogli odszukać model, dopasowany do ich potrzeb rozmiarami oraz kolorystyką. Właśnie z tej przyczyny, powstała również podumywalkowa szafka Marsylia 70 2S. Model ten, różni się od wcześniej opisywanego przede wszystkim rozmiarami: 71 cm (szerokość) x 59 cm (wysokość) x 48 cm (głębokość). Ze względu na mniejszy rozmiar, przy szafce tej znajdzie się miejsce wyłącznie dla jednej umywalki, a poniżej dwóch szuflad. Marsylia 70 2S również wyposażono w mechanizm cichego domyku.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *