Rozmaite

Rodzaje broni używanej na strzelnicy Pasternik

Strzelnica Pasternik jest jednym z bardziej nowoczesnych obiektów tego typu i bardzo często wybieranym przez mieszkańców Krakowa i jego okolic. Jej ogromnym atutem jest bardzo szeroki wybór broni, przy użyciu, której można ćwiczyć swoje umiejętności strzeleckie. Mamy możliwość zapoznania się z nią ma stronie internetowej https://www.shootingcracow.com lub jej wersji anglojęzycznej https://www.shootingcracow.com/en/Shooting_range.

Najciekawsze rodzaje broni dostępne w Cracow Shooting Academy

Na strzelnicy Pasternik postrzelamy zarówno z broni krótkiej, jak i długiej. Z broni krótkiej na szczególną uwagę zasługuje brazylijski rewolwer 357 Magnum – idealna opcja dla prawdziwych twardzieli. Arsenal Firearms Strike One Speed został skonstruowany specjalnie z myślą o służbach mundurowych. Okazał się jednak fantastyczną alternatywą dla osób uprawiających sporty dynamiczne. Wśród rewolwerów używanych do ochrony domu i jego mieszkańców bardzo długo święcił triumfy Taurus 65 Revolver. On również dostępny jest na strzelnicy Pasternik.

Wielbiciele broni długiej również mają, w czym wybierać. Możliwość postrzelania z karabinka AK, czyli popularnego kałasznikowa, radzieckiej broni z okresu II wojny światowej jest dla wielu nie lada gratką. Równie wielkie emocje budzi Heckler&Koch – MP5 niemieckiej produkcji, który używają specjalne jednostki policji oraz wojska. W naszym kraju posługuje się nim np. jednostka specjalna GROM.

Broń długa to również klasyczne strzelby. Jedną z ciekawszych jest Winchester SXP – Shotgun. To strzelba z rodzaju pump action. Stosowany w niej rygiel obrotowy umożliwia szybkie i bezproblemowe przeładowanie broni. Z kolei Winchester Model 1894 posiada system Lever Action z magazynkiem rurowym. Miłośnicy westernów z pewnością będą zachwyceni mogąc postrzelać z tej broni.
Początkujący adepci strzelectwa zastanawiają się, jaka broń najlepsza będzie na początek przygody z tym wyjątkowym sportem. Doświadczeni instruktorzy pracujący w Cracow Shooting Academy pomogą w wyborze najlepszego modelu broni krótkiej czy też długiej i zapoznają zainteresowanych z działaniem poszczególnych rodzajów broni.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *