Rozmaite

Ekspres do kawy w leasingu? Teraz to możliwe

Profesjonalny sprzęt do przyrządzania aromatycznej kawy jest niezbędny w gastronomii i biurze, a w domu pozwala delektować się pysznym napojem w gronie najbliższych. Niestety również cena nowego ciśnieniowego ekspresu, wyposażonego w spieniacz do mleka o dużej mocy i objętości, nie należy do niskich. Co jeśli pragniesz raczyć się wyborną kawą w towarzystwie współpracowników lub serwować klientom aromatyczny napój, który ich zachwyci? Otóż możesz zdecydować się na wynajem ekspresu, bez konieczności kupowania drogiego sprzętu.

W sytuacji, gdy jednorazowy koszt inwestycji, jaką jest zakup ekspresu do kawy, przerasta nasze możliwości, możemy skorzystać z ciekawej alternatywy, jaką jest leasing takiego sprzętu. Jest to kompromisowe rozwiązanie, które zapewnia idealny balans pomiędzy ceną a jakością urządzenia. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę interesujący nas obszar, jak dzierżawa ekspresów do kawy we Wrocławiu i szybko przekonamy się, że dzięki leasingowi otrzymamy zaawansowany sprzęt do parzenia kawy, nierujnujący naszego budżetu.

Na czym polega dzierżawa?

Każdy właściciel lokalu gastronomicznego czy też firmy zatrudniającej grupę ludzi, może otrzymać ekspres do baru, restauracji lub biura, który bez problemu obsłuży wszystkich gości spragnionych pysznej kawy. Korzystając z leasingu można serwować delikatną latte, wyraziste americano lub elegancką moccę. Nie trzeba dokonywać zakupu kosztownego sprzętu, jakim jest ekspres do kawy, ponieważ wystarczy wynająć wybrane urządzenie w warunkach codziennych. Leasing ekspresu do kawy obejmuje więc profesjonalne ekspresy do kawy serwowanej w lokalu lub biurze, jednak to nie wszystko. Możemy też skorzystać z czasowego wynajmu dla swojej firmy, aby w krótkim czasie przekonać się, że biurowe ekspresy do kawy w niczym nie muszą ustępować tym gastronomicznym. Takie urządzenia świetnie sprawdzą się w pokojach socjalnych, kuchniach oraz restauracjach znajdujących się na terenie obiektu. Dzięki temu pracownicy nie będą musieli w poszukiwaniu pobudzającego napoju oddalać się od swojego miejsca pracy.

Korzyści dla Ciebie

Dzierżawa ekspresu do kawy posiada liczne zalety, jak np. możliwość korzystanie z urządzenia renomowanych marek (m.in. ekspresy do kawy Saeco czy Jura). Co więcej, w ramach usługi otrzymujemy nie tylko ekspres do kawy, ale także obsługę serwisową bez dodatkowych opłat. Często możemy też przetestować wybrany model.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *