Rozmaite

Nietuzinkowe ozdoby – biżuteria nazębna

Biżuteria to dodatek, który lubią zarówno kobiety jak i mężczyźni, choć oczywiście dodatki mogą się nieco różnić w zależności od płci. Z biegiem czasu moda, także w kwestii biżuterii ulegała zmianom i tak dzisiaj w XXI wieku możemy do biżuterii zaliczyć również piercing ciała — ust, nosa, łuku brwiowego, policzków, uszu, dziąseł nawet oraz nowy typ biżuteryjnych ozdób — biżuterię nazębną.

Czym jest biżuteria nazębna?

Już sama nazwa wskazuje na to, czego należy się spodziewać. Biżuteria nazębna to nowoczesny, intrygujący sposób na podkreślenie pięknego i białego uśmiechu. Dzięki temu nasz uśmiech będzie przyciągał spojrzenia jeszcze bardziej. Biżuterię nazębną przykleja się na szkliwo zębów. Nie niszcząc przy tym w żaden sposób szkliwa i nie wpływają negatywnie na kondycję zębów.

Tego typu biżuteria jest niewielkich rozmiarów kryształkami kamieni szlachetnych. Wykonuje się je z dwudziestoczterokaratowego złota tradycyjnego lub białego oraz dodatkowo kamieni szlachetnych. Mogą mieć różną wielkość oraz kształt w zależności od upodobań pacjentów.

Naklejanie biżuterii nazębnej wykonywane jest w profesjonalnych gabinetach jako część stomatologii estetycznej. Jest to zabieg w pełni bezbolesny i prosty, zarówno przy zakładaniu i zdejmowaniu ozdób. Warto wybrać do tego sprawdzony gabinet, w którym będziemy mogli liczyć na pomoc, dobrą radę i fachową obsługę. Źle wykonany zabieg może być niebezpieczny, gdyż elementy mogą się odczepić i trafić do żołądka. Można się domyślać, że kamienie szlachetne i metale są raczej ciężkostrawne. Jedną z klinik, zajmującą się takimi zabiegami upiększającymi jest opolska klinika Dr. Baron. Profesjonaliści służą tutaj pomocą w doborze i informacją na temat zabiegu oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Więcej informacji oraz możliwość zapisania się na wizytę online znajdziemy na stronie https://drbaron.pl/.

Biżuteria nazębna to nowa moda, która zdaje się dopiero zyskuje na popularności, szczególnie porównując Stany Zjednoczone oraz Polskę w tym temacie. Jednak to powiew świeżości w kategoriach modnego wyglądu i piękna oraz nieszablonowy sposób na podkreślenie pięknego uśmiechu. Dzięki takim ozdobom zdecydowanie wyróżnimy się w tłumie i będziemy chcieli się częściej uśmiechać. Nie zapominajmy, że uśmiech to najpiękniejszy dodatek.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *