Rozmaite

Oryginalny pomysł na wieczór kawalerski. Cracow Shooting Academy czeka!

Wieczór kawalerski w Krakowie kojarzy się najczęściej z szalona zabawą w tutejszych barach i klubach, których w Grodzie Kraka nie brakuje. Trzeba przyznać, że większość obcokrajowców, których interesuje stag night krakow liczy na fantastyczną imprezę w gronie znajomych i przyjaciół. Są jednak również i tacy, którym nie odpowiada ta forma rozrywki albo chcieliby zaskoczyć swoich gości czymś zupełnie niepowtarzalnym. To dla nich krakowska strzelnica Cracow Shooting Academy organizuje niezapomniane wieczory kawalerskie.

Męska zabawa w męskim gronie

Strzelanie często uważane jest za typowo męskie zajęcie i choć coraz więcej kobiet zaczyna interesować się tego typu rozrywką i formą rekreacji, na strzelnicach nadal królują panowie. Trzeba przyznać, że czują się tutaj, jak ryby w wodzie. Zajęcie na strzelnicy to możliwość kontaktu z bronią palną, emocjonująca rywalizacja oraz wysoki poziom adrenaliny. Można się tutaj poczuć, jak bohater jednego z ulubionych filmów akcji. Cracow Shooting Academy posiada w ofercie wiele kultowych modeli broni. Atrakcyjne pakiety umożliwiają oddawanie strzałów z takich klasyków, jak Kałasznikow AK47, 357 Magnum czy karabin maszynowy UZI. Oczywiście, to tylko przykłady. Na krakowskiej strzelnicy można spełnić swoje marzenie o strzelaniu z wybranej broni. Jeśli nie ma jej w dostępnych pakietach, Cracow Shooting Academy stworzy specjalny pakiet dla nas i naszych gości.

Pracują tutaj doświadczeni instruktorzy, którzy z ogromną pasją przekazują swoją wiedzę na temat broni i przeszkolą nas z zasad używania broni palnej. Pokażą prawidłową postawę strzelecką oraz różne techniki strzelania. Będą również czuwać nad naszym bezpieczeństwem. W trakcie wieczoru kawalerskiego na strzelnicy najważniejsza jest dobra zabawa. Nie można jednak zapominać o bezpieczeństwie. Uczestnicy imprezy są zawsze wyposażani w okulary ochronne i nauszniki. Na terenie strzelnicy znajduje się również pub, który mogą odwiedzić goście. Oczywiście, już po oddaniu strzałów. Grupy zorganizowane mogą także skorzystać z transportu w postaci busa, aby po wizycie w Cracow Schooting Academy ruszyć dalej w poszukiwaniu dobrej zabawy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *