Rozmaite

Wolisz sprawdzić towar zanim za niego zapłacisz? Wypróbuj FerBuy!

FerBuy to system płatności online, który działa na zasadzie „kup teraz, zapłać później”, dzięki temu można kupić coś w wybranym sklepie internetowym a zapłacić do 14 dni. Jak to działa? To jest bardzo proste, usługę oferuje np. Dotpay.

FerBuy czyli płatności odroczone

Jak kupić używając FerBuy? Wystarczy coś kupić, wypełnić prosty formularz oraz poczekać na potwierdzenie przez system FerBuy, jeśli płatność FerBuy zostanie zaakceptowana, będziemy mogli uregulować należność w ciągu 14 dni lub po prostu rozłożyć ją na raty. To idealna usługa dla wszystkich tych, którzy wolną najpierw kupić daną rzecz, sprawdzić czy jest zgodna z umową, a dopiero potem za nią zapłacić. Pozwala to na uniknięcie nieprzyjemnych niespodzianek.

Ile się płaci za FerBuy?

FerBuy jest całkowicie darmowy, wystarczy uregulować płatność do 14 dni, po tym okresie można rozłożyć płatność na raty, jednak wiąże się to z dodatkowymi opłatami. A jeśli zamówiliśmy coś przez internet i chcemy zwrócić towar? Najlepiej skontaktować się ze sklepem w którym robiliśmy zakupy- jeśli sklep przyjął zwrot nic więcej nie musimy robić, jeśli zamówienie zostało opłacone, a sklep przyjął zwrot to FerBuy przeleje Ci należność na twoje konto bankowe.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *